Çevrimiçi Yerli Akorcu :)


Anket
Yerli Akor Sakinleri Hangi Burçtan ?
Koç
Boğa
İkizler
Yengeç
Aslan
Başak
Terazi
Akrep
Yay
Oğlak
Kova
Balık
SANATÇILAR..
Popüler Konular
Seçmece Akorlar
Tarih: 29-05-2014, 20:15
Kategori: Barış Akarsu
Barış Akarsu Vurdum En Dibe Kadar Akor ve Gitar Ritimleri
Barış Akarsu Vurdum En Dibe Kadar Tüm Versiyonlarında Akorları ve Gitar Ritimleri
Bir şarkı yarışmasında sesinden ve samimi kişiliğiyle tanınmış genç yaşta vefat eden şarkıcı Barış Akarsu son zamanlarda kısa bir süreçde olsa bile Türk rock şarkıcılar bölümünde hatrı sayılır bir yer edinmiştir. Cem karacanın seslendirdiği parçalar ve ona müthiş benzerliği ile gündeme gelen sarkıcının 2004 , 2006 ve 2008 yıllarındaki albümlerinden siz müziksever için en çok sevilen şarkılarından Vurdum En Dibe Kadar şarkısının gitar akorlarını ve ritimlerini sizler için araştırdık..
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 29-05-2014, 20:13
Kategori: Barış Akarsu
Barış Akarsu Amasra Akor ve Gitar Ritimleri
Barış Akarsu Amasra En Dibe Kadar Tüm Versiyonlarında Akorları ve Gitar Ritimleri
Bir şarkı yarışmasında sesinden ve samimi kişiliğiyle tanınmış genç yaşta vefat eden şarkıcı Barış Akarsu son zamanlarda kısa bir süreçde olsa bile Türk rock şarkıcılar bölümünde hatrı sayılır bir yer edinmiştir. Cem karacanın seslendirdiği parçalar ve ona müthiş benzerliği ile gündeme gelen sarkıcının 2004 , 2006 ve 2008 yıllarındaki albümlerinden siz müziksever için en çok sevilen şarkılarından Vurdum Amasra şarkısının gitar akorlarını ve ritimlerini sizler için araştırdık..
Devamı
  • Yorumlar: 3
Tarih: 29-05-2014, 19:49
Kategori: Barış Akarsu
Barış Akarsu Bir Sevmek Bin Defa Ölmek Demekmiş Akor ve Gitar Ritimleri
Barış Akarsu Bir Sevmek Bin Defa Ölmek Demekmi Tüm Versiyonlarında Akorları ve Gitar Ritimleri
Bir şarkı yarışmasında sesinden ve samimi kişiliğiyle tanınmış genç yaşta vefat eden şarkıcı Barış Akarsu son zamanlarda kısa bir süreçde olsa bile Türk rock şarkıcılar bölümünde hatrı sayılır bir yer edinmiştir. Cem karacanın seslendirdiği parçalar ve ona müthiş benzerliği ile gündeme gelen sarkıcının 2004 , 2006 ve 2008 yıllarındaki albümlerinden siz müziksever için en çok sevilen şarkılarından Bir Sevmek Bin Defa Ölmek Demekmi şarkısının gitar akorlarını ve ritimlerini sizler için araştırdık..
Devamı
  • Yorumlar: 1
Tarih: 29-05-2014, 19:25
Kategori: Barış Akarsu
 Barış Akarsu Gözlerin Akorları ve Gitar Ritimleri
Barış Akarsu Gözlerin Tüm Versiyonlarında Akorları ve Gitar Ritimleri
Bir şarkı yarışmasında sesinden ve samimi kişiliğiyle tanınmış genç yaşta vefat eden şarkıcı Barış Akarsu son zamanlarda kısa bir süreçde olsa bile Türk rock şarkıcılar bölümünde hatrı sayılır bir yer edinmiştir. Cem karacanın seslendirdiği parçalar ve ona müthiş benzerliği ile gündeme gelen sarkıcının 2004 , 2006 ve 2008 yıllarındaki albümlerinden siz müziksever için en çok sevilen şarkılarından Gözlerin şarkısının gitar akorlarını ve ritimlerini sizler için araştırdık..
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 29-05-2014, 18:40
Kategori: Barış Akarsu
Barış Akarsu Islak Islak Akor ve Gitar Ritimleri
Barış Akarsu Islak Islak Tüm Versiyonlarında Akorları ve Gitar Ritimleri
Bir şarkı yarışmasında sesinden ve samimi kişiliğiyle tanınmış genç yaşta vefat eden şarkıcı Barış Akarsu son zamanlarda kısa bir süreçde olsa bile Türk rock şarkıcılar bölümünde hatrı sayılır bir yer edinmiştir. Cem karacanın seslendirdiği parçalar ve ona müthiş benzerliği ile gündeme gelen sarkıcının 2004 , 2006 ve 2008 yıllarındaki albümlerinden siz müziksever için en çok sevilen şarkılarından ıslak ıslak şarkısının gitar akorlarını ve ritimlerini sizler için araştırdık..
Devamı
  • Yorumlar: 1
Tarih: 16-04-2014, 23:41
Kategori: Barış Akarsu
En Çok Dinlenen Barış Akarsu Akorları ve Gitar Ritimleri

En Çok Dinlenen Barış Akarsu Akorları ve Gitar Ritimleri

Bir şarkı yarışmasında sesinden ve samimi kişiliğiyle tanınmış genç yaşta vefat eden şarkıcı Barış Akarsu son zamanlarda kısa bir süreçde olsa bile Türk rock şarkıcılar bölümünde hatrı sayılır bir yer edinmiştir. Cem karacanın seslendirdiği parçalar ve ona müthiş benzerliği ile gündeme gelen sarkıcının 2004 , 2006 ve 2008 yıllarındaki albümlerinden siz müziksever için en çok sevilen Barış Akarsu gitar akorlarını ve ritimlerini sizler için araştırdık..
Devamı
  • Yorumlar: 0