Çevrimiçi Yerli Akorcu :)


Anket
Yerli Akor Sakinleri Hangi Burçtan ?
Koç
Boğa
İkizler
Yengeç
Aslan
Başak
Terazi
Akrep
Yay
Oğlak
Kova
Balık
SANATÇILAR..
Popüler Konular
Seçmece Akorlar
Tarih: 6-03-2015, 23:32
Kategori: Duman
Duman öyle dertli şarkısı ritim ve akorları

Duman Öyle dertli şarkı sözleri akor,tab ve ritimleri

 
E-----------------------
B-----------------------
G----------------------- X4
D---7--7--7-7--5--8--3-2
A---7--7--7-7--5--8--1-2
E---5h6p5h6p5--3--6--1-0
----------------------------------------------------
Kanar gibi yaramı dağlarım
(D5 - C5 - A#5 - C5 tekrar D5 e geliyoruz Power vuruş üstten hep )
Yanar içim yine de saklarım
( D5 - C5 - G5 burada D5 e geçerken ufak bir geçiş var bana göre )
Geçiş :
A-----5------5--
E---3--3-5-6----
Bu geçişle tekrar D5 e geldik
Geçmez sözün bir bana geçmez
(D5 - C5 - A#5 - C5 ..
Gücün yetmez
( A#5 - A5 -D5)
bu arada bunlar LA Telinden 5li akorlarımız Mi'den değil
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 3-06-2014, 23:57
Kategori: Duman
Duman Senden Daha Güzel Akor ve Gitar RitimleriDuman Senden Daha Güzel Tüm Versiyonlarda Akor ve Gitar Ritimleri
1999 yılında kurulan grup Türkçe rock müzikseveler açısından büyük bir yere sahipdir. Grup şarkılarında Rock müzikden ziyade vokalist Kaan Tangöze'nin kendine ait slow tarzından ötürü kendi müzik dallarında farkındalık yaratmalarına sebeb olmuştur. Ülkemizde ki gruplar arasında dallarında şüphe yok ki en yüksek seviyede olan Duman grubunu severler için en çok sevilen parçalardan Seni Kendime Sakladım şarkısının akorlarını ve gitar ritimlerini sizler için araştırdık.
Devamı
  • Yorumlar: 3
Tarih: 1-06-2014, 23:57
Kategori: Duman
Duman Bu Akşam Akor ve Gitar RitimleriDuman Bu Akşam Tüm Versiyonlarda Akor ve Gitar Ritimleri
1999 yılında kurulan grup Türkçe rock müzikseveler açısından büyük bir yere sahipdir. Grup şarkılarında Rock müzikden ziyade vokalist Kaan Tangöze'nin kendine ait slow tarzından ötürü kendi müzik dallarında farkındalık yaratmalarına sebeb olmuştur. Ülkemizde ki gruplar arasında dallarında şüphe yok ki en yüksek seviyede olan Duman grubunu severler için en çok sevilen parçalardan Bu Akşam şarkısının akorlarını ve gitar ritimlerini sizler için araştırdık.
Devamı
  • Yorumlar: 3
Tarih: 1-06-2014, 23:35
Kategori: Duman
Duman Yürekten Akor ve Gitar RitimleriDuman Yürekten Tüm Versiyonlarda Akor ve Gitar Ritimleri
1999 yılında kurulan grup Türkçe rock müzikseveler açısından büyük bir yere sahipdir. Grup şarkılarında Rock müzikden ziyade vokalist Kaan Tangöze'nin kendine ait slow tarzından ötürü kendi müzik dallarında farkındalık yaratmalarına sebeb olmuştur. Ülkemizde ki gruplar arasında dallarında şüphe yok ki en yüksek seviyede olan Duman grubunu severler için en çok sevilen parçalardan Yürekten şarkısının akorlarını ve gitar ritimlerini sizler için araştırdık.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 1-06-2014, 23:30
Kategori: Duman
Duman Rüyanda Görsen inanma Akor ve Gitar RitimleriDuman Rüyanda Görsen inanma Tüm Versiyonlarda Akor ve Gitar Ritimleri
1999 yılında kurulan grup Türkçe rock müzikseveler açısından büyük bir yere sahipdir. Grup şarkılarında Rock müzikden ziyade vokalist Kaan Tangöze'nin kendine ait slow tarzından ötürü kendi müzik dallarında farkındalık yaratmalarına sebeb olmuştur. Ülkemizde ki gruplar arasında dallarında şüphe yok ki en yüksek seviyede olan Duman grubunu severler için en çok sevilen parçalardan Rüyanda Görsen inanma şarkısının akorlarını ve gitar ritimlerini sizler için araştırdık.
Devamı
  • Yorumlar: 2
Tarih: 1-06-2014, 23:19
Kategori: Duman
Duman Kırmış Kalbini Akor ve Gitar RitimleriDuman Kırmış Kalbini Tüm Versiyonlarda Akor ve Gitar Ritimleri
1999 yılında kurulan grup Türkçe rock müzikseveler açısından büyük bir yere sahipdir. Grup şarkılarında Rock müzikden ziyade vokalist Kaan Tangöze'nin kendine ait slow tarzından ötürü kendi müzik dallarında farkındalık yaratmalarına sebeb olmuştur. Ülkemizde ki gruplar arasında dallarında şüphe yok ki en yüksek seviyede olan Duman grubunu severler için en çok sevilen parçalardan Kırmış Kalbini şarkısının akorlarını ve gitar ritimlerini sizler için araştırdık.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 1-06-2014, 23:14
Kategori: Duman
Duman Halimiz Duman Akor ve Gitar RitimleriDuman Halimiz Duman Tüm Versiyonlarda Akor ve Gitar Ritimleri
1999 yılında kurulan grup Türkçe rock müzikseveler açısından büyük bir yere sahipdir. Grup şarkılarında Rock müzikden ziyade vokalist Kaan Tangöze'nin kendine ait slow tarzından ötürü kendi müzik dallarında farkındalık yaratmalarına sebeb olmuştur. Ülkemizde ki gruplar arasında dallarında şüphe yok ki en yüksek seviyede olan Duman grubunu severler için en çok sevilen parçalardan Halimiz Duman şarkısının akorlarını ve gitar ritimlerini sizler için araştırdık.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 1-06-2014, 23:03
Kategori: Duman
Duman Gönül Akor ve Gitar RitimleriDuman Gönül Tüm Versiyonlarda Akor ve Gitar Ritimleri
1999 yılında kurulan grup Türkçe rock müzikseveler açısından büyük bir yere sahipdir. Grup şarkılarında Rock müzikden ziyade vokalist Kaan Tangöze'nin kendine ait slow tarzından ötürü kendi müzik dallarında farkındalık yaratmalarına sebeb olmuştur. Ülkemizde ki gruplar arasında dallarında şüphe yok ki en yüksek seviyede olan Duman grubunu severler için en çok sevilen parçalardan Gönül şarkısının akorlarını ve gitar ritimlerini sizler için araştırdık.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 1-06-2014, 22:56
Kategori: Duman
Duman Beni Yak Akor ve Gitar RitimleriDuman Beni Yak Tüm Versiyonlarda Akor ve Gitar Ritimleri
1999 yılında kurulan grup Türkçe rock müzikseveler açısından büyük bir yere sahipdir. Grup şarkılarında Rock müzikden ziyade vokalist Kaan Tangöze'nin kendine ait slow tarzından ötürü kendi müzik dallarında farkındalık yaratmalarına sebeb olmuştur. Ülkemizde ki gruplar arasında dallarında şüphe yok ki en yüksek seviyede olan Duman grubunu severler için en çok sevilen parçalardan Beni Yak şarkısının akorlarını ve gitar ritimlerini sizler için araştırdık.
Devamı
  • Yorumlar: 2
Tarih: 1-06-2014, 22:43
Kategori: Duman
Duman Elleri Ellerime Akor ve Gitar RitimleriDuman Elleri Ellerime Tüm Versiyonlarda Akor ve Gitar Ritimleri
1999 yılında kurulan grup Türkçe rock müzikseveler açısından büyük bir yere sahipdir. Grup şarkılarında Rock müzikden ziyade vokalist Kaan Tangöze'nin kendine ait slow tarzından ötürü kendi müzik dallarında farkındalık yaratmalarına sebeb olmuştur. Ülkemizde ki gruplar arasında dallarında şüphe yok ki en yüksek seviyede olan Duman grubunu severler için en çok sevilen parçalardan Elleri Ellerime şarkısının akorlarını ve gitar ritimlerini sizler için araştırdık.
Devamı
  • Yorumlar: 2