Çevrimiçi Yerli Akorcu :)


Anket
Yerli Akor Sakinleri Hangi Burçtan ?
Koç
Boğa
İkizler
Yengeç
Aslan
Başak
Terazi
Akrep
Yay
Oğlak
Kova
Balık
SANATÇILAR..
Popüler Konular
Seçmece Akorlar
Tarih: 11-07-2014, 23:57
Kategori: Ali Atay
En Çok Sevilen Leyla The Band Gitar Akor Tab ve Ritimleri
En Güzel Ali Atay Gitar Şarkılarının Akor Tab ve Gitar Ritimleri
Leyla ile Mecnun setinde kurulan dizi bitiminde müzikal anlamda daha da yoğunlaşan kendilerine özgü tarz ile Ali Atay önderliğindeki Leyla The Band grubunun en çok sevilen parçalarını aşağıdaki arşivimiz aracılığı ile ulaşabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 28-05-2014, 00:08
Kategori: Ali Atay
Ali Atay Yokluğunda Akor ve Gitar Ritimleri
Ali Atay Yokluğunda Tüm Versiyonlarda Akorları ve Ritimleri
Leyla ile mecnun dizisinde bulunan Ali Atay yine set arkadaşları ile dizinin sosyal ağ sitesinde kurulduğunu geçtiğimiz sene duyurmuştu. kendilerine özgü bir tarz ile müzikseverlerinin karşısına geçen grup özellikle yokluğunla şarkısı ile büyük bir beğeni topladı. öyleki internet üzerinden 2013 yılında en çok izlenen şarkı olarak karşımıza geldi. Grup ilk konserini istanbulda verirken günümüze kadar istanbulda başta olmak üzere bir çok ilde sevenlerinin karşısına çıkmıştır. Başarılı grubun en çok tercih edilen parçalarında Yokluğunda şarkısını gitar akor ve ritimleri tüm versiyonları ile sizler için hazırladık.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 28-05-2014, 00:01
Kategori: Ali Atay
Ali Atay Yalan Akor ve Gitar Ritimleri
Ali Atay Yalan Tüm Versiyonlarda Akorları ve Ritimleri
Leyla ile mecnun dizisinde bulunan Ali Atay yine set arkadaşları ile dizinin sosyal ağ sitesinde kurulduğunu geçtiğimiz sene duyurmuştu. kendilerine özgü bir tarz ile müzikseverlerinin karşısına geçen grup özellikle yokluğunla şarkısı ile büyük bir beğeni topladı. öyleki internet üzerinden 2013 yılında en çok izlenen şarkı olarak karşımıza geldi. Grup ilk konserini istanbulda verirken günümüze kadar istanbulda başta olmak üzere bir çok ilde sevenlerinin karşısına çıkmıştır. Başarılı grubun en çok tercih edilen parçalarında Yalan şarkısını gitar akor ve ritimleri tüm versiyonları ile sizler için hazırladık.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 27-05-2014, 23:40
Kategori: Ali Atay
Ali Atay Beni Affet Akor ve Gitar Ritimleri
Ali Atay Beni Affet Tüm Versiyonlarda Akorları ve Ritimleri
Leyla ile mecnun dizisinde bulunan Ali Atay yine set arkadaşları ile dizinin sosyal ağ sitesinde kurulduğunu geçtiğimiz sene duyurmuştu. kendilerine özgü bir tarz ile müzikseverlerinin karşısına geçen grup özellikle yokluğunla şarkısı ile büyük bir beğeni topladı. öyleki internet üzerinden 2013 yılında en çok izlenen şarkı olarak karşımıza geldi. Grup ilk konserini istanbulda verirken günümüze kadar istanbulda başta olmak üzere bir çok ilde sevenlerinin karşısına çıkmıştır. Başarılı grubun en çok tercih edilen parçalarında Beni Affet şarkısını gitar akor ve ritimleri tüm versiyonları ile sizler için hazırladık.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 11-05-2014, 11:22
Kategori: Ali Atay
En Popüler Ali Atay Akor ve Gitar Ritimleri
En Popüler Leyla The Band Akor ve Gitar Ritimleri
Leyla ile mecnun dizisinde bulunan Ali Atay yine set arkadaşları ile dizinin sosyal ağ sitesinde kurulduğunu geçtiğimiz sene duyurmuştu. kendilerine özgü bir tarz ile müzikseverlerinin karşısına geçen grup özellikle yokluğunla şarkısı ile büyük bir beğeni topladı. öyleki internet üzerinden 2013 yılında en çok izlenen şarkı olarak karşımıza geldi. Grup ilk konserini istanbulda verirken günümüze kadar istanbulda başta olmak üzere bir çok ilde sevenlerinin karşısına çıkmıştır. Başarılı grubun en çok tercih edilen parçalarının akor ve gitar ritimlerini sizler için hazırladık.. Beğenmeniz dileğiyle iyi çalışmalar.
Devamı
  • Yorumlar: 0