Çevrimiçi Yerli Akorcu :)


Anket
Yerli Akor Sakinleri Hangi Burçtan ?
Koç
Boğa
İkizler
Yengeç
Aslan
Başak
Terazi
Akrep
Yay
Oğlak
Kova
Balık
SANATÇILAR..
Popüler Konular
Seçmece Akorlar
Tarih: 12-07-2014, 00:25
Kategori: Ayna
En Güzel Ayna Şarkılarının Akor ve Gitar Ritimleri
En Çok Sevilen Ayna Şarkılarının Gitar Akor ve Ritimleri
90 Yıllarımızın Türk Rock Müzik bölümünde ülkemize güzel örnekler veren unutmaz grubların arasına girerek seslendirdikleri parçaların günümüze kadar yaşatan başarılı rock grubu Ayna'nın Siz değerli ziyaretçilerimiz için en çok sevilen parçalarını aşağıdaki dosyalarımız aracılığı ile ulaşabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 28-05-2014, 23:56
Kategori: Ayna
Ayna Severek Ayrılanlar Akor ve Gitar Ritimleri
Ayna Gittiğin Yağmurla Gel Tüm Versiyonlarda Akorları ve Ritimleri
Bir döneme isimi derin harfler ile yazmış olan Erhan Güleryüz ve Cemil Özeren tarafından 1996 yılında kurulan ve o sene ilk albümleri yayınlayan Türk Rock grubu Ayna o tarihten bu yana kadar koruduğu sağlam bir kitleye sahip olup özel hayatları ile hiç gündeme gelmemeleri sebebiyle kendilerini albüm değil konser sanatçısı olarak tanıtmışlardır. Sevilen grubun en çok sevilen parçalarından olan Gittiğin Yağmurla Gel şarkısının tüm versiyonlarda akor ve gitar ritimlerini sizler için hazırladık.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 28-05-2014, 23:48
Kategori: Ayna
Ayna Çayımın Şekeri Akor ve Gitar Ritimleri
Ayna Çayımın Şekeri Tüm Versiyonlarda Akorları ve Ritimleri
Bir döneme isimi derin harfler ile yazmış olan Erhan Güleryüz ve Cemil Özeren tarafından 1996 yılında kurulan ve o sene ilk albümleri yayınlayan Türk Rock grubu Ayna o tarihten bu yana kadar koruduğu sağlam bir kitleye sahip olup özel hayatları ile hiç gündeme gelmemeleri sebebiyle kendilerini albüm değil konser sanatçısı olarak tanıtmışlardır. Sevilen grubun en çok sevilen parçalarından olan Çayımın Şekeri şarkısının tüm versiyonlarda akor ve gitar ritimlerini sizler için hazırladık.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 28-05-2014, 23:48
Kategori: Ayna
Ayna Ölünce Sevemezsem Seni Akor ve Gitar Ritimleri
Ayna Ölünce Sevemezsem Seni Tüm Versiyonlarda Akorları ve Ritimleri
Bir döneme isimi derin harfler ile yazmış olan Erhan Güleryüz ve Cemil Özeren tarafından 1996 yılında kurulan ve o sene ilk albümleri yayınlayan Türk Rock grubu Ayna o tarihten bu yana kadar koruduğu sağlam bir kitleye sahip olup özel hayatları ile hiç gündeme gelmemeleri sebebiyle kendilerini albüm değil konser sanatçısı olarak tanıtmışlardır. Sevilen grubun en çok sevilen parçalarından olan Ölünce Sevemezsem Seni şarkısının tüm versiyonlarda akor ve gitar ritimlerini sizler için hazırladık.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 28-05-2014, 16:27
Kategori: Ayna
Ayna Gelincik Akor ve Gitar Ritimleri
Ayna Gelincik Tüm Versiyonlarda Akorları ve Ritimleri
Bir döneme isimi derin harfler ile yazmış olan Erhan Güleryüz ve Cemil Özeren tarafından 1996 yılında kurulan ve o sene ilk albümleri yayınlayan Türk Rock grubu Ayna o tarihten bu yana kadar koruduğu sağlam bir kitleye sahip olup özel hayatları ile hiç gündeme gelmemeleri sebebiyle kendilerini albüm değil konser sanatçısı olarak tanıtmışlardır. Sevilen grubun en çok sevilen parçalarından olan Gelincik şarkısının tüm versiyonlarda akor ve gitar ritimlerini sizler için hazırladık.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 28-05-2014, 16:23
Kategori: Ayna
Ayna Anlatmalıymış Meğer Akor ve Gitar Ritimleri
Ayna Anlatmalıymış Meğer Tüm Versiyonlarda Akorları ve Ritimleri
Bir döneme isimi derin harfler ile yazmış olan Erhan Güleryüz ve Cemil Özeren tarafından 1996 yılında kurulan ve o sene ilk albümleri yayınlayan Türk Rock grubu Ayna o tarihten bu yana kadar koruduğu sağlam bir kitleye sahip olup özel hayatları ile hiç gündeme gelmemeleri sebebiyle kendilerini albüm değil konser sanatçısı olarak tanıtmışlardır. Sevilen grubun en çok sevilen parçalarından olan anlatmalıymış meğer şarkısının tüm versiyonlarda akor ve gitar ritimlerini sizler için hazırladık.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 28-05-2014, 16:23
Kategori: Ayna
Ayna Bari Sen Unutma Beni Akor ve Gitar Ritimleri
Ayna Bari Sen Unutma Beni Tüm Versiyonlarda Akorları ve Ritimleri
Bir döneme isimi derin harfler ile yazmış olan Erhan Güleryüz ve Cemil Özeren tarafından 1996 yılında kurulan ve o sene ilk albümleri yayınlayan Türk Rock grubu Ayna o tarihten bu yana kadar koruduğu sağlam bir kitleye sahip olup özel hayatları ile hiç gündeme gelmemeleri sebebiyle kendilerini albüm değil konser sanatçısı olarak tanıtmışlardır. Sevilen grubun en çok sevilen parçalarından olan bari sen unutma beni şarkısının tüm versiyonlarda akor ve gitar ritimlerini sizler için hazırladık.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 11-05-2014, 11:21
Kategori: Ayna
En Çok Sevilen Ayna Akorları ve Gitar Ritimleri
En Çok Sevilen Ayna Akorları ve Gitar Ritimleri
Bir döneme isimi derin harfler ile yazmış olan Erhan Güleryüz ve Cemil Özeren tarafından 1996 yılında kurulan ve o sene ilk albümleri yayınlayan Türk Rock grubu Ayna o tarihten bu yana kadar koruduğu sağlam bir kitleye sahip olup özel hayatları ile hiç gündeme gelmemeleri sebebiyle kendilerini albüm değil konser sanatçısı olarak tanıtmışlardır. Ünlü rock grubu üyeleri bazında sürekli değişken bir yapıya sahip olup kurucularında 2012 yılında vefat eden Cemil Özeren'de dahil olmak üzere bir çok müzisyen ile beraber çalışmıştır. Günümüze kadar bu denli büyük bir hayran kitlesine sahip olan grubun en çok sevilen şarkılarının parçalarının gitar akor ve ritimlerini sizler için hazırladık.
Devamı
  • Yorumlar: 0