Çevrimiçi Yerli Akorcu :)


Anket
Yerli Akor Sakinleri Hangi Burçtan ?
Koç
Boğa
İkizler
Yengeç
Aslan
Başak
Terazi
Akrep
Yay
Oğlak
Kova
Balık
SANATÇILAR..
Popüler Konular
Seçmece Akorlar
Tarih: 15-07-2014, 16:09
En Popüler Candan Erçetin şarkılarının Akor ve Gitar RitimleriCandan Erçetin En Güzel Şarkılarının Akor ve Gitar Ritimleri
1995 den günümüze kadar bir çok albüme sahip başarılı şarkıcı Candan Erçetin bu uzun süreçde seslendirmiş olduğu ve büyük beğeni toplayan bir çok şarkı mevcuttur. Ülkemizide temsil ettiği yarışmalarda yine ülkemiz adına büyük başarılara imza atmıştır. Slow aşk parçalarıyla müziksever arasında büyük bir yere sahip olan başarılı sanatçı Candan Erçetin'in en çok sevilen parçalarının gitar akor tab ve alternatif ritimlerini sizler için hazırladık.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 29-05-2014, 23:04
Candan Erçetin Onlar Yalnış Biliyor Akor ve Gitar RitimleriCandan Erçetin Onlar Yalnış Biliyor Tüm Versiyonlarda Akor ve Gitar Ritimleri
1995 den günümüze kadar bir çok albüme sahip başarılı şarkıcı Candan Erçetin bu uzun süreçde seslendirmiş olduğu ve büyük beğeni toplayan bir çok şarkı mevcuttur. Ülkemizide temsil ettiği yarışmalarda yine ülkemiz adına büyük başarılara imza atmıştır. Slow aşk parçalarıyla müziksever arasında büyük bir yere sahip olan başarılı sanatçı Candan Erçetin'in en çok sevilen parçalarından Onlar Yalnış Biliyor şarkısının akoru ve gitar ritimlerini sizler için hazırladık..
Devamı
  • Yorumlar: 3
Tarih: 29-05-2014, 23:01
Candan Erçetin Gökyüzünde Yalnız Gezen Akor ve Gitar RitimleriCandan Erçetin Gökyüzünde Yalnız Gezen Tüm Versiyonlarda Akor ve Gitar Ritimleri
1995 den günümüze kadar bir çok albüme sahip başarılı şarkıcı Candan Erçetin bu uzun süreçde seslendirmiş olduğu ve büyük beğeni toplayan bir çok şarkı mevcuttur. Ülkemizide temsil ettiği yarışmalarda yine ülkemiz adına büyük başarılara imza atmıştır. Slow aşk parçalarıyla müziksever arasında büyük bir yere sahip olan başarılı sanatçı Candan Erçetin'in en çok sevilen parçalarından Gökyüzünde Yalnız Gezen şarkısının akoru ve gitar ritimlerini sizler için hazırladık..
Devamı
  • Yorumlar: 1
Tarih: 29-05-2014, 22:55
Candan Erçetin Ben Kimim Akoru ve Gitar RitimleriCandan Erçetin Ben Kimim Tüm Versiyonlarda Akor ve Gitar Ritimleri
1995 den günümüze kadar bir çok albüme sahip başarılı şarkıcı Candan Erçetin bu uzun süreçde seslendirmiş olduğu ve büyük beğeni toplayan bir çok şarkı mevcuttur. Ülkemizide temsil ettiği yarışmalarda yine ülkemiz adına büyük başarılara imza atmıştır. Slow aşk parçalarıyla müziksever arasında büyük bir yere sahip olan başarılı sanatçı Candan Erçetin'in en çok sevilen parçalarından Ben Kimim şarkısının akoru ve gitar ritimlerini sizler için hazırladık..
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 29-05-2014, 22:55
Candan Erçetin Ben Böyleyim Akor ve Gitar RitimleriCandan Erçetin Ben Böyleyim Tüm Versiyonlarda Akor ve Gitar Ritimleri
1995 den günümüze kadar bir çok albüme sahip başarılı şarkıcı Candan Erçetin bu uzun süreçde seslendirmiş olduğu ve büyük beğeni toplayan bir çok şarkı mevcuttur. Ülkemizide temsil ettiği yarışmalarda yine ülkemiz adına büyük başarılara imza atmıştır. Slow aşk parçalarıyla müziksever arasında büyük bir yere sahip olan başarılı sanatçı Candan Erçetin'in en çok sevilen parçalarından Ben Böyleyim şarkısının akoru ve gitar ritimlerini sizler için hazırladık..
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 29-05-2014, 22:54
Candan Erçetin Elbette Akor ve Gitar RitimleriCandan Erçetin Elbette Tüm Versiyonlarda Akor ve Gitar Ritimleri
1995 den günümüze kadar bir çok albüme sahip başarılı şarkıcı Candan Erçetin bu uzun süreçde seslendirmiş olduğu ve büyük beğeni toplayan bir çok şarkı mevcuttur. Ülkemizide temsil ettiği yarışmalarda yine ülkemiz adına büyük başarılara imza atmıştır. Slow aşk parçalarıyla müziksever arasında büyük bir yere sahip olan başarılı sanatçı Candan Erçetin'in en çok sevilen parçalarından Elbette şarkısının akoru ve gitar ritimlerini sizler için hazırladık..
Devamı
  • Yorumlar: 1
Tarih: 29-05-2014, 22:36
Candan Erçetin Gamsız Hayat Akoru ve Gitar RitimleriCandan Erçetin Gamsız Hayat Tüm Versiyonlarda Akor ve Gitar Ritimleri
1995 den günümüze kadar bir çok albüme sahip başarılı şarkıcı Candan Erçetin bu uzun süreçde seslendirmiş olduğu ve büyük beğeni toplayan bir çok şarkı mevcuttur. Ülkemizide temsil ettiği yarışmalarda yine ülkemiz adına büyük başarılara imza atmıştır. Slow aşk parçalarıyla müziksever arasında büyük bir yere sahip olan başarılı sanatçı Candan Erçetin'in en çok sevilen parçalarından Gamsız Hayat şarkısının akoru ve gitar ritimlerini sizler için hazırladık..
Devamı
  • Yorumlar: 1
Tarih: 29-05-2014, 22:30
Candan Erçetin Meğer Akor ve Gitar RitimleriCandan Erçetin Meğer Akor ve Gitar Ritimleri
1995 den günümüze kadar bir çok albüme sahip başarılı şarkıcı Candan Erçetin bu uzun süreçde seslendirmiş olduğu ve büyük beğeni toplayan bir çok şarkı mevcuttur. Ülkemizide temsil ettiği yarışmalarda yine ülkemiz adına büyük başarılara imza atmıştır. Slow aşk parçalarıyla müziksever arasında büyük bir yere sahip olan başarılı sanatçı Candan Erçetin'in en çok sevilen parçalarından Meğer şarkısının akoru ve gitar ritimlerini sizler için hazırladık..
Devamı
  • Yorumlar: 1
Tarih: 17-04-2014, 12:05
Candan Erçetin En Çok Sevilen 6 Akoru ve Gitar Ritimleri
Candan Erçetin En Çok Sevilen 6 Akoru ve Gitar Ritimleri

1995 den günümüze kadar bir çok albüme sahip başarılı şarkıcı Candan Erçetin bu uzun süreçde seslendirmiş olduğu ve büyük beğeni toplayan bir çok şarkı mevcuttur. Ülkemizide temsil ettiği yarışmalarda yine ülkemiz adına büyük başarılara imza atmıştır. Slow aşk parçalarıyla müziksever arasında büyük bir yere sahip olan başarılı sanatçı Candan Erçetin'in en çok sevilen 6 parçasının akoru ve gitar ritimlerini sizler için hazırladık..
Devamı
  • Yorumlar: 0