Çevrimiçi Yerli Akorcu :)


Anket
Yerli Akor Sakinleri Hangi Burçtan ?
Koç
Boğa
İkizler
Yengeç
Aslan
Başak
Terazi
Akrep
Yay
Oğlak
Kova
Balık
SANATÇILAR..
Popüler Konular
Seçmece Akorlar
Tarih: 15-07-2014, 16:37
Kategori: Demir Demirkan
En Çok Sevilen Demir Demirkan Gitar Akor Tab ve RitimleriEn Güzel Demir Demirkan Akor Tab ve Gitar Ritimleri
Rock müziğinin köklü sanatçılarından Demir Demirkan gerek besteci ve yaptığı parçalarındaki tarzı ile büyük beğeni topladı. Sitemiz adına ünlü sanatçının en güzel şarkılarının oluşturduğu akor, tab ve alternatif şarkı ritimlerini aşağıdaki arşivimizden bulabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 31-05-2014, 12:58
Kategori: Demir Demirkan
Demir Demirkan Gitti Gider Akor ve Gitar RitimleriDemir Demirkan Aşktan Gitti Gider Versiyonlarda Akor ve Gitar Ritimleri
Müzik hayatına ilk olarak Pentagram grubunda solistlik yaparak başlayan Demir Demirkan üniversite yıllarından sonra grubu ile beraber Amerikada Belirli kişiler ile çalışmalarda bulundu.1996 da Türkiye'ye dönen başarılı sanatçı başta şebnem ferah gibi ünlü isimlerin albüm yapımcılığını yaptı.Süre gelen zamanda bir çok başarıya imza atan yapımcı ve besteci ünlü sanatçı seslendirdiği bir çok parçada ülkemizde rock müzik dalında çok büyük bir yere sahip oldu. Demir Demirkan'ın seslendirdiği en çok sevilen parçalardan Gitti Gider şarkısının akor ve gitar ritimlerini sizler için araştırdık..
Devamı
  • Yorumlar: 1
Tarih: 31-05-2014, 12:54
Kategori: Demir Demirkan
Demir Demirkan Kahpe Akor ve Gitar RitimleriDemir Demirkan Kahpe Tüm Versiyonlarda Akor ve Gitar Ritimleri
Müzik hayatına ilk olarak Pentagram grubunda solistlik yaparak başlayan Demir Demirkan üniversite yıllarından sonra grubu ile beraber Amerikada Belirli kişiler ile çalışmalarda bulundu.1996 da Türkiye'ye dönen başarılı sanatçı başta şebnem ferah gibi ünlü isimlerin albüm yapımcılığını yaptı.Süre gelen zamanda bir çok başarıya imza atan yapımcı ve besteci ünlü sanatçı seslendirdiği bir çok parçada ülkemizde rock müzik dalında çok büyük bir yere sahip oldu. Demir Demirkan'ın seslendirdiği en çok sevilen parçalardan Kahpe şarkısının akor ve gitar ritimlerini sizler için araştırdık..
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 31-05-2014, 12:50
Kategori: Demir Demirkan
Demir Demirkan Aşk Var ya Akor ve Gitar RitimleriDemir Demirkan Aşk Var Ya Tüm Versiyonlarda Akor ve Gitar Ritimleri
Müzik hayatına ilk olarak Pentagram grubunda solistlik yaparak başlayan Demir Demirkan üniversite yıllarından sonra grubu ile beraber Amerikada Belirli kişiler ile çalışmalarda bulundu.1996 da Türkiye'ye dönen başarılı sanatçı başta şebnem ferah gibi ünlü isimlerin albüm yapımcılığını yaptı.Süre gelen zamanda bir çok başarıya imza atan yapımcı ve besteci ünlü sanatçı seslendirdiği bir çok parçada ülkemizde rock müzik dalında çok büyük bir yere sahip oldu. Demir Demirkan'ın seslendirdiği en çok sevilen parçalardan Aşk Var Ya şarkısının akor ve gitar ritimlerini sizler için araştırdık..
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 31-05-2014, 12:48
Kategori: Demir Demirkan
Demir Demirkan Zaferlerim Akor ve Gitar RitimleriDemir Demirkan Zaferlerim Tüm Versiyonlarda Akor ve Gitar Ritimleri
Müzik hayatına ilk olarak Pentagram grubunda solistlik yaparak başlayan Demir Demirkan üniversite yıllarından sonra grubu ile beraber Amerikada Belirli kişiler ile çalışmalarda bulundu.1996 da Türkiye'ye dönen başarılı sanatçı başta şebnem ferah gibi ünlü isimlerin albüm yapımcılığını yaptı.Süre gelen zamanda bir çok başarıya imza atan yapımcı ve besteci ünlü sanatçı seslendirdiği bir çok parçada ülkemizde rock müzik dalında çok büyük bir yere sahip oldu. Demir Demirkan'ın seslendirdiği en çok sevilen parçalardan Zaferlerim şarkısının akor ve gitar ritimlerini sizler için araştırdık..
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 31-05-2014, 12:42
Kategori: Demir Demirkan
Demir Demirkan Aşktan Öte Akor ve Gitar RitimleriDemir Demirkan Aşktan Öte Tüm Versiyonlarda Akor ve Gitar Ritimleri
Müzik hayatına ilk olarak Pentagram grubunda solistlik yaparak başlayan Demir Demirkan üniversite yıllarından sonra grubu ile beraber Amerikada Belirli kişiler ile çalışmalarda bulundu.1996 da Türkiye'ye dönen başarılı sanatçı başta şebnem ferah gibi ünlü isimlerin albüm yapımcılığını yaptı.Süre gelen zamanda bir çok başarıya imza atan yapımcı ve besteci ünlü sanatçı seslendirdiği bir çok parçada ülkemizde rock müzik dalında çok büyük bir yere sahip oldu. Demir Demirkan'ın seslendirdiği en çok sevilen parçalardan Aşktan Öte şarkısının akor ve gitar ritimlerini sizler için araştırdık..
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 17-04-2014, 23:16
Kategori: Demir Demirkan
En iyi Demir Demirkan Akoru ve Gitar Ritimleri
En iyi Demir Demirkan Akoru ve Gitar Ritimleri

Müzik hayatına ilk olarak Pentagram grubunda solistlik yaparak başlayan Demir Demirkan üniversite yıllarından sonra grubu ile beraber Amerikada Belirli kişiler ile çalışmalarda bulundu.1996 da Türkiye'ye dönen başarılı sanatçı başta şebnem ferah gibi ünlü isimlerin albüm yapımcılığını yaptı.Süre gelen zamanda bir çok başarıya imza atan yapımcı ve besteci ünlü sanatçı seslendirdiği bir çok parçada ülkemizde rock müzik dalında çok büyük bir yere sahip oldu. Demir Demirkan'ın seslendirdiği en çok sevilen parçaları sizler için araştırdık..
Devamı
  • Yorumlar: 1