Çevrimiçi Yerli Akorcu :)


Anket
Yerli Akor Sakinleri Hangi Burçtan ?
Koç
Boğa
İkizler
Yengeç
Aslan
Başak
Terazi
Akrep
Yay
Oğlak
Kova
Balık
SANATÇILAR..
Popüler Konular
Seçmece Akorlar
Tarih: 16-02-2015, 00:22
Kategori: Emre Aydın
En iyi Emre Aydın Gitar Akorları ve Alternatif Ritimler
En Çok Dinlenilen Emre Aydın Gitar Akorları ve Alternatif Ritimleri
Son Döneme seslendirdiği parçalar ve yaptığı besteler ile gündemde düşmeyen Emre Aydın müzik dünyasından en çok yer verilen parçalarını sizler için derledik.iyi çalışmalar..
Devamı
  • Yorumlar: 1
Tarih: 16-06-2014, 23:16
Kategori: Emre Aydın
Emre Aydın Kim Dokunduysa Sana Ona Git Akor ve Gitar Ritim Çalışma Sayfası indir
Emre Aydın Kim Dokunduysa Sana Ona Git Akor ve Gitar Ritim Çalışma Sayfası
Müzik hayatına İzmirde barlarda çalarak başlayan Emre Aydın ilk profosyonel anlamada 6. Cadde grubunda vokalist olarak karşımıza geldi. Şahsı adına ilk albümü olan Afili yalnızlık şarkısı ile ülkemizde müzik piyasasını alt üst edecek bir çıkış yaptı ; bunun neticesinden olacaktır ki yılın en iyi şarkıcısı , yılın en çıkış yapan şarkıcısı , yılın en iyi parçası ve yılın en iyi albümü ödüllerini kazandı. Yine aynı dönemde avrupa da da yılın en iyi şarkıcı ödülünü kazanarak ülkemizi dünya çapında bu büyük başarıyı sağlamasına yol açtı.Türk müziğinde duygusal şarkılar ile kendini ifade etmiş olan Emre Aydın'ın Kim Dokunduysa Sana Ona Git şarkısının akor ve gitar ritimlerinin çalışma sayfasını sizler için hazırladık... iyi çalışmalar..
Devamı
  • Yorumlar: 1
Tarih: 16-06-2014, 23:12
Kategori: Emre Aydın
Emre Aydın Hoşçakal Akor ve Gitar Ritim Çalışma Sayfası indir
Emre Aydın Hoşçakal Akor ve Gitar Ritim Çalışma Sayfası
Müzik hayatına İzmirde barlarda çalarak başlayan Emre Aydın ilk profosyonel anlamada 6. Cadde grubunda vokalist olarak karşımıza geldi. Şahsı adına ilk albümü olan Afili yalnızlık şarkısı ile ülkemizde müzik piyasasını alt üst edecek bir çıkış yaptı ; bunun neticesinden olacaktır ki yılın en iyi şarkıcısı , yılın en çıkış yapan şarkıcısı , yılın en iyi parçası ve yılın en iyi albümü ödüllerini kazandı. Yine aynı dönemde avrupa da da yılın en iyi şarkıcı ödülünü kazanarak ülkemizi dünya çapında bu büyük başarıyı sağlamasına yol açtı.Türk müziğinde duygusal şarkılar ile kendini ifade etmiş olan Emre Aydın'ın Hoşçakal şarkısının akor ve gitar ritimlerinin çalışma sayfasını sizler için hazırladık... iyi çalışmalar..
Devamı
  • Yorumlar: 3
Tarih: 16-06-2014, 23:00
Kategori: Emre Aydın
Emre Aydın Git Akor ve Gitar Ritim Çalışma Sayfası indir
Emre Aydın Git Akor ve Gitar Ritim Çalışma Sayfası
Müzik hayatına İzmirde barlarda çalarak başlayan Emre Aydın ilk profosyonel anlamada 6. Cadde grubunda vokalist olarak karşımıza geldi. Şahsı adına ilk albümü olan Afili yalnızlık şarkısı ile ülkemizde müzik piyasasını alt üst edecek bir çıkış yaptı ; bunun neticesinden olacaktır ki yılın en iyi şarkıcısı , yılın en çıkış yapan şarkıcısı , yılın en iyi parçası ve yılın en iyi albümü ödüllerini kazandı. Yine aynı dönemde avrupa da da yılın en iyi şarkıcı ödülünü kazanarak ülkemizi dünya çapında bu büyük başarıyı sağlamasına yol açtı.Türk müziğinde duygusal şarkılar ile kendini ifade etmiş olan Emre Aydın'ın Git şarkısının akor ve gitar ritimlerinin çalışma sayfasını sizler için hazırladık... iyi çalışmalar..
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 16-06-2014, 22:40
Kategori: Emre Aydın
Emre Aydın Beni Biraz Böyle Hatırla Akor ve Gitar Ritim Çalışma Sayfası indir
Emre Aydın Beni Biraz Böyle Hatırla Akor ve Gitar Ritim Çalışma Sayfası
Müzik hayatına İzmirde barlarda çalarak başlayan Emre Aydın ilk profosyonel anlamada 6. Cadde grubunda vokalist olarak karşımıza geldi. Şahsı adına ilk albümü olan Afili yalnızlık şarkısı ile ülkemizde müzik piyasasını alt üst edecek bir çıkış yaptı ; bunun neticesinden olacaktır ki yılın en iyi şarkıcısı , yılın en çıkış yapan şarkıcısı , yılın en iyi parçası ve yılın en iyi albümü ödüllerini kazandı. Yine aynı dönemde avrupa da da yılın en iyi şarkıcı ödülünü kazanarak ülkemizi dünya çapında bu büyük başarıyı sağlamasına yol açtı.Türk müziğinde duygusal şarkılar ile kendini ifade etmiş olan Emre Aydın'ın Beni Biraz Böyle Hatırla şarkısının akor ve gitar ritimlerinin çalışma sayfasını sizler için hazırladık... iyi çalışmalar..
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 16-06-2014, 22:36
Kategori: Emre Aydın
Emre Aydın Belki Bi Gün Özlersin Akor ve Gitar Ritim Çalışma Sayfası indir
Emre Aydın Belki Bi Gün Özlersin Akor ve Gitar Ritim Çalışma Sayfası
Müzik hayatına İzmirde barlarda çalarak başlayan Emre Aydın ilk profosyonel anlamada 6. Cadde grubunda vokalist olarak karşımıza geldi. Şahsı adına ilk albümü olan Afili yalnızlık şarkısı ile ülkemizde müzik piyasasını alt üst edecek bir çıkış yaptı ; bunun neticesinden olacaktır ki yılın en iyi şarkıcısı , yılın en çıkış yapan şarkıcısı , yılın en iyi parçası ve yılın en iyi albümü ödüllerini kazandı. Yine aynı dönemde avrupa da da yılın en iyi şarkıcı ödülünü kazanarak ülkemizi dünya çapında bu büyük başarıyı sağlamasına yol açtı.Türk müziğinde duygusal şarkılar ile kendini ifade etmiş olan Emre Aydın'ın Belki Bi Gün Özlersin şarkısının akor ve gitar ritimlerinin çalışma sayfasını sizler için hazırladık... iyi çalışmalar..
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 16-06-2014, 22:33
Kategori: Emre Aydın
Emre Aydın Alıştım Susmaya Akor ve Gitar Ritim Çalışma Sayfası indir
Emre Aydın Alıştım Susmaya Akor ve Gitar Ritim Çalışma Sayfası
Müzik hayatına İzmirde barlarda çalarak başlayan Emre Aydın ilk profosyonel anlamada 6. Cadde grubunda vokalist olarak karşımıza geldi. Şahsı adına ilk albümü olan Afili yalnızlık şarkısı ile ülkemizde müzik piyasasını alt üst edecek bir çıkış yaptı ; bunun neticesinden olacaktır ki yılın en iyi şarkıcısı , yılın en çıkış yapan şarkıcısı , yılın en iyi parçası ve yılın en iyi albümü ödüllerini kazandı. Yine aynı dönemde avrupa da da yılın en iyi şarkıcı ödülünü kazanarak ülkemizi dünya çapında bu büyük başarıyı sağlamasına yol açtı.Türk müziğinde duygusal şarkılar ile kendini ifade etmiş olan Emre Aydın'ın Alıştım Susmaya şarkısının akor ve gitar ritimlerinin çalışma sayfasını sizler için hazırladık... iyi çalışmalar..
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 16-06-2014, 22:31
Kategori: Emre Aydın
Emre Aydın Afili Yalnızlık Akor ve Gitar Ritim Çalışma Sayfası indir
Emre Aydın Afili Yalnızlık Akor ve Gitar Ritim Çalışma Sayfası
Müzik hayatına İzmirde barlarda çalarak başlayan Emre Aydın ilk profosyonel anlamada 6. Cadde grubunda vokalist olarak karşımıza geldi. Şahsı adına ilk albümü olan Afili yalnızlık şarkısı ile ülkemizde müzik piyasasını alt üst edecek bir çıkış yaptı ; bunun neticesinden olacaktır ki yılın en iyi şarkıcısı , yılın en çıkış yapan şarkıcısı , yılın en iyi parçası ve yılın en iyi albümü ödüllerini kazandı. Yine aynı dönemde avrupa da da yılın en iyi şarkıcı ödülünü kazanarak ülkemizi dünya çapında bu büyük başarıyı sağlamasına yol açtı.Türk müziğinde duygusal şarkılar ile kendini ifade etmiş olan Emre Aydın'ın Afili Yalnızlık şarkısının akor ve gitar ritimlerinin çalışma sayfasını sizler için hazırladık... iyi çalışmalar..
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 19-04-2014, 00:41
Kategori: Emre Aydın
En Çok Sevilen Emre Aydın Akor ve Gitar Ritimleri
En Çok Sevilen Emre Aydın Akor ve Gitar Ritimleri

Müzik hayatına İzmirde barlarda çalarak başlayan Emre Aydın ilk profosyonel anlamada 6. Cadde grubunda vokalist olarak karşımıza geldi. Şahsı adına ilk albümü olan Afili yalnızlık şarkısı ile ülkemizde müzik piyasasını alt üst edecek bir çıkış yaptı ; bunun neticesinden olacaktır ki yılın en iyi şarkıcısı , yılın en çıkış yapan şarkıcısı , yılın en iyi parçası ve yılın en iyi albümü ödüllerini kazandı. Yine aynı dönemde avrupa da da yılın en iyi şarkıcı ödülünü kazanarak ülkemizi dünya çapında bu büyük başarıyı sağlamasına yol açtı.Türk müziğinde duygusal şarkılar ile kendini ifade etmiş olan Emre Aydının En çok Sevilen Şarkılarının akor ve gitar ritimlerini sizler için hazırladık ... iyi çalışmalar..

Devamı
  • Yorumlar: 1