Çevrimiçi Yerli Akorcu :)


Anket
Yerli Akor Sakinleri Hangi Burçtan ?
Koç
Boğa
İkizler
Yengeç
Aslan
Başak
Terazi
Akrep
Yay
Oğlak
Kova
Balık
SANATÇILAR..
Popüler Konular
Seçmece Akorlar
Tarih: 15-10-2015, 12:47
GÖKHAN TÜRKMENGökhan Türkmen' in muhteşem şarkılarından biri olan Sen İstanbul' sun un gitar akoru sizlerle...
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 16-02-2015, 20:28
Gökhan Türkmen Sen istanbulsun Gitar Akorları indir
Gökhan Türkmen - Sen istanbulsun Gitar çalışma sayfası indir 
Am
Köşedeki çiçekçi seni sordu bu sabah
F G Dm
Burada yok dedim selam söyledi tazeymiş gülleri

Yokluğun gibi............DEVAMI.....
Devamı
  • Yorumlar: 6
Tarih: 7-02-2015, 21:19
Gökhan Türkmen Sen istanbulsun Gitar Akor ve Alternatif Ritimleri
Gökhan Türkmen - Sen istanbulsun 
Am
Köşedeki çiçekçi seni sordu bu sabah
F G Dm
Burada yok dedim selam söyledi tazeymiş gülleri

Yokluğun gibi............DEVAMI.....
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 15-07-2014, 15:09
Gökhan Türkmen Çatı Katı Şarkı Sözleri
Gökhan Türkmen Çatı Katı Şarkı Sözü
Akustik parçaların en güzel seslerinden Gökhan Türkmen'in en son parçası Çatı Katı'nın şarkısının sözlerine sitemizden ulaşabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 20-06-2014, 02:04
Gökhan Türkmen Bir Öykü Akor ve Gitar Ritimleri
Gökhan Türkmen Bir Öykü Tüm Versiyonlarda Akor ve Gitar Ritimleri
Türkiye'nin son zamanlarda yetiştirmiş olduğu akustik parçalarının romantik sesli sanatçısı Gökhan Türkmen müzik hayatına 2000 yılının başında barlarda çalarak başladı. internette aracılı ile paylaştığı ''dön'' ve ''büyük insan'' parçaları ile büyük beğeni topladı. Bu kitlenin sonucunda 2008 yılında sanatçı camiasında yer edinmiş kişiler vasıtası ile Büyük insan albümü yaptı . Hayran kitlesi daha da gelişen Gökhan Türkmen mesleğine yönelik yapımcılık da yapmıştır. Bizde siz müzikseverler için Gökhan Tükmen'in hayranları tarafından en çok sevilen şarkılarından Bir Öykü şarkısını akor ve ritimlerini sizler için hazırladık..
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 20-06-2014, 02:03
Gökhan Türkmen Yüreğim Akor ve Gitar Ritimleri
Gökhan Türkmen Yüreğim Tüm Versiyonlarda Akor ve Gitar Ritimleri
Türkiye'nin son zamanlarda yetiştirmiş olduğu akustik parçalarının romantik sesli sanatçısı Gökhan Türkmen müzik hayatına 2000 yılının başında barlarda çalarak başladı. internette aracılı ile paylaştığı ''dön'' ve ''büyük insan'' parçaları ile büyük beğeni topladı. Bu kitlenin sonucunda 2008 yılında sanatçı camiasında yer edinmiş kişiler vasıtası ile Büyük insan albümü yaptı . Hayran kitlesi daha da gelişen Gökhan Türkmen mesleğine yönelik yapımcılık da yapmıştır. Bizde siz müzikseverler için Gökhan Tükmen'in hayranları tarafından en çok sevilen şarkılarından Yüreğim şarkısını akor ve ritimlerini sizler için hazırladık..
Devamı
  • Yorumlar: 2
Tarih: 20-06-2014, 02:01
Gökhan Türkmen Dön Akor ve Gitar Ritimleri
Gökhan Türkmen Dön Tüm Versiyonlarda Akor ve Gitar Ritimleri
Türkiye'nin son zamanlarda yetiştirmiş olduğu akustik parçalarının romantik sesli sanatçısı Gökhan Türkmen müzik hayatına 2000 yılının başında barlarda çalarak başladı. internette aracılı ile paylaştığı ''dön'' ve ''büyük insan'' parçaları ile büyük beğeni topladı. Bu kitlenin sonucunda 2008 yılında sanatçı camiasında yer edinmiş kişiler vasıtası ile Büyük insan albümü yaptı . Hayran kitlesi daha da gelişen Gökhan Türkmen mesleğine yönelik yapımcılık da yapmıştır. Bizde siz müzikseverler için Gökhan Tükmen'in hayranları tarafından en çok sevilen şarkılarından Dön şarkısını akor ve ritimlerini sizler için hazırladık..
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 20-06-2014, 02:00
Gökhan Türkmen Büyük insan Akor ve Gitar Ritimleri
Gökhan Türkmen Büyük insan Tüm Versiyonlarda Akor ve Gitar Ritimleri
Türkiye'nin son zamanlarda yetiştirmiş olduğu akustik parçalarının romantik sesli sanatçısı Gökhan Türkmen müzik hayatına 2000 yılının başında barlarda çalarak başladı. internette aracılı ile paylaştığı ''dön'' ve ''büyük insan'' parçaları ile büyük beğeni topladı. Bu kitlenin sonucunda 2008 yılında sanatçı camiasında yer edinmiş kişiler vasıtası ile Büyük insan albümü yaptı . Hayran kitlesi daha da gelişen Gökhan Türkmen mesleğine yönelik yapımcılık da yapmıştır. Bizde siz müzikseverler için Gökhan Tükmen'in hayranları tarafından en çok sevilen şarkılarından Büyük insan şarkısını akor ve ritimlerini sizler için hazırladık..
Devamı
  • Yorumlar: 3
Tarih: 20-06-2014, 01:59
Gökhan Türkmen Bitmesin Akor ve Gitar Ritimleri
Gökhan Türkmen Bitmesin Tüm Versiyonlarda Akor ve Gitar Ritimleri
Türkiye'nin son zamanlarda yetiştirmiş olduğu akustik parçalarının romantik sesli sanatçısı Gökhan Türkmen müzik hayatına 2000 yılının başında barlarda çalarak başladı. internette aracılı ile paylaştığı ''dön'' ve ''büyük insan'' parçaları ile büyük beğeni topladı. Bu kitlenin sonucunda 2008 yılında sanatçı camiasında yer edinmiş kişiler vasıtası ile Büyük insan albümü yaptı . Hayran kitlesi daha da gelişen Gökhan Türkmen mesleğine yönelik yapımcılık da yapmıştır. Bizde siz müzikseverler için Gökhan Tükmen'in hayranları tarafından en çok sevilen şarkılarından Bitmesin şarkısını akor ve ritimlerini sizler için hazırladık..
Devamı
  • Yorumlar: 1
Tarih: 20-06-2014, 01:51
Gökhan Türkmen Biraz Ayrılık Akor ve Gitar Ritimleri
Gökhan Türkmen Biraz Ayrılık Tüm Versiyonlarda Akor ve Gitar Ritimleri
Türkiye'nin son zamanlarda yetiştirmiş olduğu akustik parçalarının romantik sesli sanatçısı Gökhan Türkmen müzik hayatına 2000 yılının başında barlarda çalarak başladı. internette aracılı ile paylaştığı ''dön'' ve ''büyük insan'' parçaları ile büyük beğeni topladı. Bu kitlenin sonucunda 2008 yılında sanatçı camiasında yer edinmiş kişiler vasıtası ile Büyük insan albümü yaptı . Hayran kitlesi daha da gelişen Gökhan Türkmen mesleğine yönelik yapımcılık da yapmıştır. Bizde siz müzikseverler için Gökhan Tükmen'in hayranları tarafından en çok sevilen şarkılarından Biraz Ayrılık şarkısını akor ve ritimlerini sizler için hazırladık..
Devamı
  • Yorumlar: 0