Çevrimiçi Yerli Akorcu :)


Anket
Yerli Akor Sakinleri Hangi Burçtan ?
Koç
Boğa
İkizler
Yengeç
Aslan
Başak
Terazi
Akrep
Yay
Oğlak
Kova
Balık
SANATÇILAR..
Popüler Konular
Seçmece Akorlar
Tarih: 14-10-2015, 15:37
Kategori: irem derici
İREM DERİCİ
İrem Derici' nin 2015 yılının çıkış parçası Değmezsin Ağlamaya ve single parçası Aşk Eşittir Biz şarkılarının akorları yerliakor.com takipcileriyle buluşuyor.
Devamı
  • Yorumlar: 1
Tarih: 23-10-2014, 21:00
Kategori: irem derici
Kalbimin Tek Sahibine Gitar Çalışma Sayfası indir
İrem Derici Kalbimin Tek Sahibine Gitar Çalışma Sayfası indir
Son günlerin en popüler şarkılarından İrem Dericinin Seslendirdiği Kalbimin Tek Sahibine adlı parçanın gitar akorlarının alternatif ritimlerini arpejini ve solo çalmak isteyen ziyaretçilerimiz için Tabını aşağıdaki Dosyadan indirebilirsiniz. Bu sıkıştırılmış dosyada şarkının transpoze edilmiş versiyonlarınıda sizlerin hizmetine sunduk. iyi çalışmalar
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 12-07-2014, 23:35
Kategori: irem derici
irem Derici Birmiyiz Şarkı Sözü
irem Derici Birmiyiz Şarkı Sözleri
Son zamanların kuşkusuz en çok dinlenen parçaları arasında yer alan irem dericinin sesendirdiği Kalbimin Tek Sahibi isimli parçanın sözlerini sayfamızda bulabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 11-07-2014, 00:27
Kategori: irem derici
Kalbimin Tek Sahibine Şarkı Sözü
irem Derici Kalbimin Tek Sahibine Şarkı Sözleri
Son zamanların kuşkusuz en çok dinlenen parçaları arasında yer alan irem dericinin sesendirdiği Kalbimin Tek Sahibi isimli parçanın sözlerini sayfamızda bulabilirsiniz.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 27-06-2014, 01:26
Kategori: irem derici
Kalbimin Tek Sahibine Akor ve Gitar Ritimleri
irem Derici Kalbimin Tek Sahibine Tüm Versiyonlarda Akor ve Gitar Ritimleri
Bir müzik yarışmasında yıldızı parlayan yakın zamanda en iyiler arasında seslendirdiği parçalar ile giriş yapan başarılı sarkıçı İrem Derici müziğe sevgisi küçük yaşta kullanmaya başladığı enstrümanlar aracılığı ile başlamaktadır. İlerleyen zamanda güzel sanatlar fakültesinden piyano bölümü mezunu olmuştur. Başarılı sanatçı profosyonel anlamda geçen yıl çıkarmış olduğu iki teklileri ile sesini duyurmuştur. Başarılı sanatçının başarısında büyük bir pay sahibi olan Kalbimin Tek Sahibine parçasının tüm versiyonlarda akor ve gitar ritimlerini sizler için hazırladık.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 27-06-2014, 01:23
Kategori: irem derici
irem Derici Zorun Ne Sevgili Akor ve Gitar Ritimleri
irem Derici Zorun Ne Sevgili Tüm Versiyonlarda Akor ve Gitar Ritimleri
Bir müzik yarışmasında yıldızı parlayan yakın zamanda en iyiler arasında seslendirdiği parçalar ile giriş yapan başarılı sarkıçı İrem Derici müziğe sevgisi küçük yaşta kullanmaya başladığı enstrümanlar aracılığı ile başlamaktadır. İlerleyen zamanda güzel sanatlar fakültesinden piyano bölümü mezunu olmuştur. Başarılı sanatçı profosyonel anlamda geçen yıl çıkarmış olduğu iki teklileri ile sesini duyurmuştur. Başarılı sanatçının başarısında büyük bir pay sahibi olan Zorun Ne Sevgili parçasının tüm versiyonlarda akor ve gitar ritimlerini sizler için hazırladık.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 27-06-2014, 01:21
Kategori: irem derici
irem Derici Sevgi Olsun Taştan Olsun Akor ve Gitar Ritimleri
irem Derici Sevgi Olsun Taştan Olsun Tüm Versiyonlarda Akor ve Gitar Ritimleri
Bir müzik yarışmasında yıldızı parlayan yakın zamanda en iyiler arasında seslendirdiği parçalar ile giriş yapan başarılı sarkıçı İrem Derici müziğe sevgisi küçük yaşta kullanmaya başladığı enstrümanlar aracılığı ile başlamaktadır. İlerleyen zamanda güzel sanatlar fakültesinden piyano bölümü mezunu olmuştur. Başarılı sanatçı profosyonel anlamda geçen yıl çıkarmış olduğu iki teklileri ile sesini duyurmuştur. Başarılı sanatçının başarısında büyük bir pay sahibi olan Sevgi Olsun Taştan Olsun parçasının tüm versiyonlarda akor ve gitar ritimlerini sizler için hazırladık.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 27-06-2014, 01:19
Kategori: irem derici
irem Derici Düşler Ülkesinin Gelgit Akıllısı Akor ve Gitar Ritimleri
irem Derici Düşler Ülkesinin Gelgit Akıllısı Tüm Versiyonlarda Akor ve Gitar Ritimleri
Bir müzik yarışmasında yıldızı parlayan yakın zamanda en iyiler arasında seslendirdiği parçalar ile giriş yapan başarılı sarkıçı İrem Derici müziğe sevgisi küçük yaşta kullanmaya başladığı enstrümanlar aracılığı ile başlamaktadır. İlerleyen zamanda güzel sanatlar fakültesinden piyano bölümü mezunu olmuştur. Başarılı sanatçı profosyonel anlamda geçen yıl çıkarmış olduğu iki teklileri ile sesini duyurmuştur. Başarılı sanatçının başarısında büyük bir pay sahibi olan Düşler Ülkesinin Gelgit Akıllısı parçasının tüm versiyonlarda akor ve gitar ritimlerini sizler için hazırladık.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 27-06-2014, 01:19
Kategori: irem derici
irem Derici Bir Miyiz Akor ve Gitar Ritimleri
irem Derici Bir Miyiz Tüm Versiyonlarda Akor ve Gitar Ritimleri
Bir müzik yarışmasında yıldızı parlayan yakın zamanda en iyiler arasında seslendirdiği parçalar ile giriş yapan başarılı sarkıçı İrem Derici müziğe sevgisi küçük yaşta kullanmaya başladığı enstrümanlar aracılığı ile başlamaktadır. İlerleyen zamanda güzel sanatlar fakültesinden piyano bölümü mezunu olmuştur. Başarılı sanatçı profosyonel anlamda geçen yıl çıkarmış olduğu iki teklileri ile sesini duyurmuştur. Başarılı sanatçının başarısında büyük bir pay sahibi olan Bir Miyiz parçasının tüm versiyonlarda akor ve gitar ritimlerini sizler için hazırladık.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 27-06-2014, 01:18
Kategori: irem derici
irem Derici Bensiz Yapamazsın Akor ve Gitar Ritimleri
irem Derici Bensiz Yapamazsın Tüm Versiyonlarda Akor ve Gitar Ritimleri
Bir müzik yarışmasında yıldızı parlayan yakın zamanda en iyiler arasında seslendirdiği parçalar ile giriş yapan başarılı sarkıçı İrem Derici müziğe sevgisi küçük yaşta kullanmaya başladığı enstrümanlar aracılığı ile başlamaktadır. İlerleyen zamanda güzel sanatlar fakültesinden piyano bölümü mezunu olmuştur. Başarılı sanatçı profosyonel anlamda geçen yıl çıkarmış olduğu iki teklileri ile sesini duyurmuştur. Başarılı sanatçının başarısında büyük bir pay sahibi olan Bensiz Yapamazsın parçasının tüm versiyonlarda akor ve gitar ritimlerini sizler için hazırladık.
Devamı
  • Yorumlar: 0