Çevrimiçi Yerli Akorcu :)


Anket
Yerli Akor Sakinleri Hangi Burçtan ?
Koç
Boğa
İkizler
Yengeç
Aslan
Başak
Terazi
Akrep
Yay
Oğlak
Kova
Balık
SANATÇILAR..
Popüler Konular
Seçmece Akorlar
Tarih: 17-10-2015, 08:50
Kategori: Mabel Matiz
MABEL MATİZ2014 yılında kendisine özgü tarzı ile akustik müziklerin sesi olarak çıkan Türkçe pop sanatçısı Mabel Matiz ismi ile müzik dünyasına ismini yazdıran Fatih Karaca seslendirdiği her şarkıda ülkemizde büyük bir iz bırakarak büyük bir kitleye hitap etme şansı buldu. Gel şarkısıyla yürekleri fetheden şarkıcının Sarışın şarkısı da bir başka güzel eserlerinden. Şarkının akorunu sizler için paylaşıyoruz...
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 22-04-2015, 21:11
Kategori: Mabel Matiz
Mabel Matiz Gel Akor ve Gitar Ritimleri Video Anlatım!!
Mabal Matiz Yepyeni Şarkısı Gel Akor ve Gitar Ritimleri

2014 yılında kendisine özgü tarzı ile akustik müziklerin sesi olarak çıkan türkçe pop sanatçısı Mabel Matiz ismi ile müzik dünyasına ismini yazdıran Fatih Karaca seslendirdiği her şarkıda ülkemizde büyük bir iz bırakarak büyük bir kitleye hitap etme şansı buldu. Mabel Matiz Zor değil parçası ile büyük bir çıkış yakalasada müzik dünyasına en çok seslendirdiği Sultan Süleyman şarkısı ile ismini duyurdu. Bizde sizler için Mabel Matiz'in yeni şarkısı Gel ile akor ve gitar ritimlerini Video Gösterimi sizler için hazırladık.
Devamı
  • Yorumlar: 1
Tarih: 6-03-2015, 23:50
Kategori: Mabel Matiz
mabez matiz gel şarkı sözleri ve akoru

ŞansınaAMabel Matiz - Gel - Akor
 
Transpoze
AbAA#BbBCC#DbDD#EbEFF#GbGG#

gel anla dikenimde
güllerim uyansın bahçelerimde
gel öyle bi' apansız
ellerim yansın ah ellerinde

2x
Am Dm G Am

Am Dm
gel arsız firar
Am
düş yollarıma densiz
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 10-07-2014, 23:57
Kategori: Mabel Matiz
Mabel Matiz Zor Değil Akor Tab ve Gitar Ritimleri
Zor Değil Tüm Versiyonlarda Akor ve Gitar Ritimleri
2014 yılında kendisine özgü tarzı ile akustik müziklerin sesi olarak çıkan türkçe pop sanatçısı Mabel Matiz ismi ile müzik dünyasına ismini yazdıran Fatih Karaca seslendirdiği her şarkıda ülkemizde büyük bir iz bırakarak büyük bir kitleye hitap etme şansı buldu. Mabel Matiz Zor değil parçası ile büyük bir çıkış yakalasada müzik dünyasına en çok seslendirdiği Sultan Süleyman şarkısı ile ismini duyurdu. Bizde sizler için Mabel Matiz'in en çok sevilen şarkılarından Zor Değil şarkısının tüm versiyonlarda akor ve gitar ritimlerini sizler için hazırladık.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 10-07-2014, 23:36
Kategori: Mabel Matiz
Mabel Matiz Yaşım Çoçuk Akor Tab ve Gitar Ritimleri
Yaşım Çoçuk Tüm Versiyonlarda Akor ve Gitar Ritimleri
2014 yılında kendisine özgü tarzı ile akustik müziklerin sesi olarak çıkan türkçe pop sanatçısı Mabel Matiz ismi ile müzik dünyasına ismini yazdıran Fatih Karaca seslendirdiği her şarkıda ülkemizde büyük bir iz bırakarak büyük bir kitleye hitap etme şansı buldu. Mabel Matiz Zor değil parçası ile büyük bir çıkış yakalasada müzik dünyasına en çok seslendirdiği Sultan Süleyman şarkısı ile ismini duyurdu. Bizde sizler için Mabel Matiz'in en çok sevilen şarkılarından Yaşım Çoçuk şarkısının tüm versiyonlarda akor ve gitar ritimlerini sizler için hazırladık.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 10-07-2014, 23:30
Kategori: Mabel Matiz
Mabel Matiz Söylese O Ben Söyleyemem Akor Tab ve Gitar Ritimleri
Söylese O Ben Söyleyemem Tüm Versiyonlarda Akor ve Gitar Ritimleri
2014 yılında kendisine özgü tarzı ile akustik müziklerin sesi olarak çıkan türkçe pop sanatçısı Mabel Matiz ismi ile müzik dünyasına ismini yazdıran Fatih Karaca seslendirdiği her şarkıda ülkemizde büyük bir iz bırakarak büyük bir kitleye hitap etme şansı buldu. Mabel Matiz Zor değil parçası ile büyük bir çıkış yakalasada müzik dünyasına en çok seslendirdiği Sultan Süleyman şarkısı ile ismini duyurdu. Bizde sizler için Mabel Matiz'in en çok sevilen şarkılarından Söylese O Ben Söyleyemem şarkısının tüm versiyonlarda akor ve gitar ritimlerini sizler için hazırladık.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 10-07-2014, 23:15
Kategori: Mabel Matiz
Mabel Matiz Kül Hece Akor Tab ve Gitar Ritimleri
Kül Hece Tüm Versiyonlarda Akor ve Gitar Ritimleri
2014 yılında kendisine özgü tarzı ile akustik müziklerin sesi olarak çıkan türkçe pop sanatçısı Mabel Matiz ismi ile müzik dünyasına ismini yazdıran Fatih Karaca seslendirdiği her şarkıda ülkemizde büyük bir iz bırakarak büyük bir kitleye hitap etme şansı buldu. Mabel Matiz Zor değil parçası ile büyük bir çıkış yakalasada müzik dünyasına en çok seslendirdiği Sultan Süleyman şarkısı ile ismini duyurdu. Bizde sizler için Mabel Matiz'in en çok sevilen şarkılarından Kül Hece şarkısının tüm versiyonlarda akor ve gitar ritimlerini sizler için hazırladık.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 10-07-2014, 23:08
Kategori: Mabel Matiz
Mabel Matiz Kerem Gibi Akor Tab ve Gitar Ritimleri
Kerem Gibi Tüm Versiyonlarda Akor ve Gitar Ritimleri
2014 yılında kendisine özgü tarzı ile akustik müziklerin sesi olarak çıkan türkçe pop sanatçısı Mabel Matiz ismi ile müzik dünyasına ismini yazdıran Fatih Karaca seslendirdiği her şarkıda ülkemizde büyük bir iz bırakarak büyük bir kitleye hitap etme şansı buldu. Mabel Matiz Zor değil parçası ile büyük bir çıkış yakalasada müzik dünyasına en çok seslendirdiği Sultan Süleyman şarkısı ile ismini duyurdu. Bizde sizler için Mabel Matiz'in en çok sevilen şarkılarından Kerem Gibi şarkısının tüm versiyonlarda akor ve gitar ritimlerini sizler için hazırladık.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 9-07-2014, 21:47
Kategori: Mabel Matiz
Mabel Matiz Hala Haber Bekliyorum Senden Akor Tab ve Gitar Ritimleri
Hala Haber Bekliyorum Senden Tüm Versiyonlarda Akor ve Gitar Ritimleri
2014 yılında kendisine özgü tarzı ile akustik müziklerin sesi olarak çıkan türkçe pop sanatçısı Mabel Matiz ismi ile müzik dünyasına ismini yazdıran Fatih Karaca seslendirdiği her şarkıda ülkemizde büyük bir iz bırakarak büyük bir kitleye hitap etme şansı buldu. Mabel Matiz Zor değil parçası ile büyük bir çıkış yakalasada müzik dünyasına en çok seslendirdiği Sultan Süleyman şarkısı ile ismini duyurdu. Bizde sizler için Mabel Matiz'in en çok sevilen şarkılarından Hala Haber Bekliyorum Senden şarkısının tüm versiyonlarda akor ve gitar ritimlerini sizler için hazırladık.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 9-07-2014, 21:43
Kategori: Mabel Matiz
Mabel Matiz Filler ve Çimen Akor Tab ve Gitar Ritimleri
Filler ve Çimen Tüm Versiyonlarda Akor ve Gitar Ritimleri
2014 yılında kendisine özgü tarzı ile akustik müziklerin sesi olarak çıkan türkçe pop sanatçısı Mabel Matiz ismi ile müzik dünyasına ismini yazdıran Fatih Karaca seslendirdiği her şarkıda ülkemizde büyük bir iz bırakarak büyük bir kitleye hitap etme şansı buldu. Mabel Matiz Zor değil parçası ile büyük bir çıkış yakalasada müzik dünyasına en çok seslendirdiği Sultan Süleyman şarkısı ile ismini duyurdu. Bizde sizler için Mabel Matiz'in en çok sevilen şarkılarından Filler ve Çimen şarkısının tüm versiyonlarda akor ve gitar ritimlerini sizler için hazırladık.
Devamı
  • Yorumlar: 0