Çevrimiçi Yerli Akorcu :)


Anket
Yerli Akor Sakinleri Hangi Burçtan ?
Koç
Boğa
İkizler
Yengeç
Aslan
Başak
Terazi
Akrep
Yay
Oğlak
Kova
Balık
SANATÇILAR..
Popüler Konular
Seçmece Akorlar
Tarih: 25-06-2014, 20:58
Kategori: Model
Model Yalnızlık Senfonisi Akor ve Gitar Ritimleri
Model Yalnızlık Senfonisi Tüm Versiyonlarda Akor ve Gitar Ritimleri
Öncelikle vokalist Fatma Turgut grupda yok iken isimleri ''A due Carmen'' olan grubun 2005 yılında üyelerinin şu an ki kişiler olduğu zaman Model olarak el değiştirdi. 2007 yılında grup Levent yüksel ile yaptıklarını düetide içeren bir albüm yaptı. ikinci albümleri ise Demir Demirkan'ın yapımcılığını üstlemiş olduğu albümlerindeki bulunun değmesin ellerimiz ve pembe mezarlık şarkısı ile büyük ilgi toplamayı başardı. Siz Model Severler için sitemiz adına grubun en çok sevilen parçalarından Yalnızlık Senfonisi şarkısının akor ve gitar ritimlerini sizler için hazırladık..
Devamı
  • Yorumlar: 1
Tarih: 25-06-2014, 20:57
Kategori: Model
Model Pembe Mezarlık Akor ve Gitar Ritimleri
Model Pembe Mezarlık Tüm Versiyonlarda Akor ve Gitar Ritimleri
Öncelikle vokalist Fatma Turgut grupda yok iken isimleri ''A due Carmen'' olan grubun 2005 yılında üyelerinin şu an ki kişiler olduğu zaman Model olarak el değiştirdi. 2007 yılında grup Levent yüksel ile yaptıklarını düetide içeren bir albüm yaptı. ikinci albümleri ise Demir Demirkan'ın yapımcılığını üstlemiş olduğu albümlerindeki bulunun değmesin ellerimiz ve pembe mezarlık şarkısı ile büyük ilgi toplamayı başardı. Siz Model Severler için sitemiz adına grubun en çok sevilen parçalarından Pembe Mezarlık şarkısının akor ve gitar ritimlerini sizler için hazırladık..
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 25-06-2014, 20:53
Kategori: Model
Model Makyaj Akor ve Gitar Ritimleri
Model Makyaj Tüm Versiyonlarda Akor ve Gitar Ritimleri
Öncelikle vokalist Fatma Turgut grupda yok iken isimleri ''A due Carmen'' olan grubun 2005 yılında üyelerinin şu an ki kişiler olduğu zaman Model olarak el değiştirdi. 2007 yılında grup Levent yüksel ile yaptıklarını düetide içeren bir albüm yaptı. ikinci albümleri ise Demir Demirkan'ın yapımcılığını üstlemiş olduğu albümlerindeki bulunun değmesin ellerimiz ve pembe mezarlık şarkısı ile büyük ilgi toplamayı başardı. Siz Model Severler için sitemiz adına grubun en çok sevilen parçalarından Makyaj şarkısının akor ve gitar ritimlerini sizler için hazırladık..
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 25-06-2014, 20:48
Kategori: Model
Model Değmesin Ellerimiz Akor ve Gitar Ritimleri
Model Değmesin Ellerimiz Tüm Versiyonlarda Akor ve Gitar Ritimleri
Öncelikle vokalist Fatma Turgut grupda yok iken isimleri ''A due Carmen'' olan grubun 2005 yılında üyelerinin şu an ki kişiler olduğu zaman Model olarak el değiştirdi. 2007 yılında grup Levent yüksel ile yaptıklarını düetide içeren bir albüm yaptı. ikinci albümleri ise Demir Demirkan'ın yapımcılığını üstlemiş olduğu albümlerindeki bulunun değmesin ellerimiz ve pembe mezarlık şarkısı ile büyük ilgi toplamayı başardı. Siz Model Severler için sitemiz adına grubun en çok sevilen parçalarından Değmesin Ellerimiz şarkısının akor ve gitar ritimlerini sizler için hazırladık..
Devamı
  • Yorumlar: 2
Tarih: 25-06-2014, 20:44
Kategori: Model
Model Bir Melek Vardı Akor ve Gitar Ritimleri
Model Bir Melek Vardı Tüm Versiyonlarda Akor ve Gitar Ritimleri
Öncelikle vokalist Fatma Turgut grupda yok iken isimleri ''A due Carmen'' olan grubun 2005 yılında üyelerinin şu an ki kişiler olduğu zaman Model olarak el değiştirdi. 2007 yılında grup Levent yüksel ile yaptıklarını düetide içeren bir albüm yaptı. ikinci albümleri ise Demir Demirkan'ın yapımcılığını üstlemiş olduğu albümlerindeki bulunun değmesin ellerimiz ve pembe mezarlık şarkısı ile büyük ilgi toplamayı başardı. Siz Model Severler için sitemiz adına grubun en çok sevilen parçalarından Bir Melek Vardı şarkısının akor ve gitar ritimlerini sizler için hazırladık..
Devamı
  • Yorumlar: 1
Tarih: 25-06-2014, 20:40
Kategori: Model
Model Ağlamam Zaman Aldı Akor ve Gitar Ritimleri
Model Ağlamam Zaman Aldı Tüm Versiyonlarda Akor ve Gitar Ritimleri
Öncelikle vokalist Fatma Turgut grupda yok iken isimleri ''A due Carmen'' olan grubun 2005 yılında üyelerinin şu an ki kişiler olduğu zaman Model olarak el değiştirdi. 2007 yılında grup Levent yüksel ile yaptıklarını düetide içeren bir albüm yaptı. ikinci albümleri ise Demir Demirkan'ın yapımcılığını üstlemiş olduğu albümlerindeki bulunun değmesin ellerimiz ve pembe mezarlık şarkısı ile büyük ilgi toplamayı başardı. Siz Model Severler için sitemiz adına grubun en çok sevilen parçalarından Ağlamam Zaman Aldı şarkısının akor ve gitar ritimlerini sizler için hazırladık..
Devamı
  • Yorumlar: 2
Tarih: 23-04-2014, 20:22
Kategori: Model
Model Akor ve Gitar Ritimleri
Model Akor ve Gitar Ritimleri
Öncelikle vokalist Fatma Turgut grupda yok iken isimleri ''A due Carmen'' olan grubun 2005 yılında üyelerinin şu an ki kişiler olduğu zaman Model olarak el değiştirdi. 2007 yılında grup Levent yüksel ile yaptıklarını düetide içeren bir albüm yaptı. ikinci albümleri ise Demir Demirkan'ın yapımcılığını üstlemiş olduğu albümlerindeki bulunun değmesin ellerimiz ve pembe mezarlık şarkısı ile büyük ilgi toplamayı başardı. Siz Model Severler için sitemiz adına grubun en çok sevilen parçalarını sizler için hazırladık..
Devamı
  • Yorumlar: 0