Çevrimiçi Yerli Akorcu :)


Anket
Yerli Akor Sakinleri Hangi Burçtan ?
Koç
Boğa
İkizler
Yengeç
Aslan
Başak
Terazi
Akrep
Yay
Oğlak
Kova
Balık
SANATÇILAR..
Popüler Konular
Seçmece Akorlar
Tarih: 30-06-2014, 23:39
Kategori: Selda Bağcan
Selda Bağcan Yalan Dünya Akor ve Gitar Ritimleri
Yalan Dünya Akor ve Gitar Ritimleri
Türk Halk Müziğinin ünlü seslerinden Selda Bağcan'ın en çok sevilen parçalarından Yalan Dünya şarkısının transpoze edilmiş halde bütün versiyonlar akor ve gitar ritimlerini sizler için hazırladık.
Devamı
  • Yorumlar: 1
Tarih: 30-06-2014, 23:38
Kategori: Selda Bağcan
Selda Bağcan Dostum Dostum Akor ve Gitar Ritimleri
Dostum Dostum Akor ve Gitar Ritimleri
Türk Halk Müziğinin ünlü seslerinden Selda Bağcan'ın en çok sevilen parçalarından Dostum Dostum şarkısının transpoze edilmiş halde bütün versiyonlar akor ve gitar ritimlerini sizler için hazırladık.
Devamı
  • Yorumlar: 3
Tarih: 30-06-2014, 23:37
Kategori: Selda Bağcan
Selda Bağcan Neredesin Sen Akor ve Gitar Ritimleri
Neredesin Sen Akor ve Gitar Ritimleri
Türk Halk Müziğinin ünlü seslerinden Selda Bağcan'ın en çok sevilen parçalarından Neredesin Sen şarkısının transpoze edilmiş halde bütün versiyonlar akor ve gitar ritimlerini sizler için hazırladık.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 30-06-2014, 23:36
Kategori: Selda Bağcan
Selda Bağcan Uğurlar Olsun Akor ve Gitar Ritimleri
Uğurlar Olsun Akor ve Gitar Ritimleri
Türk Halk Müziğinin ünlü seslerinden Selda Bağcan'ın en çok sevilen parçalarından Uğurlar Olsun şarkısının transpoze edilmiş halde bütün versiyonlar akor ve gitar ritimlerini sizler için hazırladık.
Devamı
  • Yorumlar: 1
Tarih: 30-06-2014, 23:36
Kategori: Selda Bağcan
Selda Bağcan Gesi Bağları Akor ve Gitar Ritimleri
Gesi Bağları Akor ve Gitar Ritimleri
Türk Halk Müziğinin ünlü seslerinden Selda Bağcan'ın en çok sevilen parçalarından Gesi Bağları şarkısının transpoze edilmiş halde bütün versiyonlar akor ve gitar ritimlerini sizler için hazırladık.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 30-06-2014, 23:32
Kategori: Selda Bağcan
Selda Bağcan Çemberimde Gül Oya Akor ve Gitar Ritimleri
Çemberimde Gül Oya Akor ve Gitar Ritimleri
Türk Halk Müziğinin ünlü seslerinden Selda Bağcan'ın en çok sevilen parçalarından Çemberimde Gül Oya şarkısının transpoze edilmiş halde bütün versiyonlar akor ve gitar ritimlerini sizler için hazırladık.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 30-06-2014, 23:31
Kategori: Selda Bağcan
Selda Bağcan Ağladım Anne Akor ve Gitar Ritimleri
Ağladım Anne Akor ve Gitar Ritimleri
Türk Halk Müziğinin ünlü seslerinden Selda Bağcan'ın en çok sevilen parçalarından Ağladım Anne şarkısının transpoze edilmiş halde bütün versiyonlar akor ve gitar ritimlerini sizler için hazırladık.
Devamı
  • Yorumlar: 0
Tarih: 27-04-2014, 01:17
Kategori: Selda Bağcan
En Çok Sevilen Selda Bağcan Akorları ve Gitar Ritimleri
En Çok Sevilen Selda Bağcan Akorları ve Gitar Ritimleri
Üniversite yıllarında müzik ile uğraşmaya başlayan Türk Halk Müzik sarkıçısı Selda Bağcan çıkardığı ilk plaklar ile ülke çapında büyük ilgi görünce müziği mesleği olarak kabul etti. Ünlü sanatçı ülke çapında olduğu kadar başta almanya olmak üzere yurt dışında çokca konserler verdi. ülkemizi bulgaristanda yapılan uluslar arası bir yarışmada temsil etme başarısını gösteren Bağcan 2000 yılında geçirdiği bir trafik kazası sebebiyle müziğe ara vermek zorunda kaldı. Bir süre sonra yeniden sahnelere dönen sanatçı türkü serileri olmak üzere 2011 yılına kadar 20 yi aşkın albümle ülkemizde müziğine devam eden sanatçı hakkında bir önemli not ise ispanyol müzik araştırmacı bir kişi tarafında doğu kültüründen çıkıp besteleme söz yazarlığı ve seslendirme özelliklerini bulunduran sarkıcı için yaptığı işi içtenlikle yapması hakkında övgü dolu sözler ile bahsetti. Selda Bağcan'ın seslendirdiği en çok sevilen parçalarının akorlarını sizler için hazırladık..
Devamı
  • Yorumlar: 0